چگونه کفش مناسب برای لباس عروس و تم عروسی انتخاب کنیم؟

انتخاب کفش مناسب عروس

شما لباس عروسی را پیدا کرده اید که بیشتر به شما می آید، تمام لوازم جانبی شما که با لباس عروس شما ست می شود آماده است. حالا نوبت انتخاب کفش عروس است. یکی دیگر از مسائلی که به اندازه انتخاب لباس عروس اهمیت دارد، کفش هایی است که زیر لباس عروس می پوشند.

راحتی شما باید در مرحله آماده سازی و خروج از خانه در اولویت باشد. کفش عروس راحت روز شما را راحت تر می کند. خوب، جزئیاتی مانند کفش عروس چند سانتی متری باشد که بتوانید با آن راحت باشید، اگر کفش عروس پاشنه دار باشد چه نوع پاشنه ای باید ترجیح داده شود. درست است که در روز عروسی اغلب در انتخاب کفشی که از اولین ساعات صبح تا ساعات پایانی شب روی پایمان باشد مردد هستیم. در حالی که سعی می کنید خاص ترین قطعه ای را پیدا کنید که مکمل لباس عروس و ظرافت شما باشد، بسیاری از کفش های عروس که با مدل و ظرافت خود ما را خیره می کنند، ممکن است انتخاب مناسبی برای شما نباشند.

هنگام انتخاب کفش عروس باید معیارهای زیادی را در نظر بگیرید. استایل لباس عروسی، سبک عروسی شما، پاسخ به این سوال که کفش های زیر لباس عروس چه رنگی بپوشید قطعا با شماست. به غیر از رنگ‌های سفید و کرم، کفش‌های عروس رنگارنگ نیز به شما این امکان را می‌دهند که استایل متفاوت خود را منعکس کنید. همچنین می توانید رنگ های صورتی، یاسی یا بنفش را انتخاب کنید که با دسته گل دست شما سازگاری دارد.

انتخاب کفش با توجه به استایل لباس عروس

در انتخاب مدل کفش خود توصیه می کنیم کفش عروسی راحت را انتخاب کنید که با مدل، استایل، پارچه و حتی گلدوزی لباس عروس شما همخوانی داشته باشد.

 کفش مناسب برای لباس عروس مدل A


لباس عروس های استایل A مدل هایی با سبک کلاسیک تر هستند. کفش‌های عروس می‌توانند پاشنه‌دار و همچنین کفش‌های پاشنه‌دار نازک برای عروسی‌های داخل سالن باشند. اگر لباس عروس شما ساده و بدون گلدوزی است، می توانید مدلی با سنگ و براق انتخاب کنید.

به کسانی که کفش عروس پاشنه بلند را ترجیح می دهند، توصیه می کنیم با توجه به محل برگزاری عروسی، از بین مدل هایی که خیالشان راحت باشد، انتخاب خود را انجام دهند. برای عروس هایی که عروسی در باغ یا عروسی در ساحل خواهند داشت، کفش هایی با پاشنه ضخیم تر را توصیه می کنیم.

مدل های کفش مناسب برای مدل های لباس عروس مجلسی


می‌توانید کفش‌های عروس پاشنه‌دار یا کفش‌های عروس پاشنه نازک را در زیر لباس مجلسی انتخاب کنید که مخصوصاً برای عروسی‌های داخلی، مکان‌های تاریخی مانند عمارت‌ها و کاخ‌ها مناسب هستند. اگر لباس عروس شما توری و پر دوزی است، می توانید مدل های ساده و تخت بیشتری را برای کفش عروس انتخاب کنید. اگر لباس عروس شما ساتن ساده و پف دار است، می توانید با یک رکاب سنگی بسیار شیک باشید. اگر می خواهید به اندازه کافی قد داشته باشید و کفش عروس باید پاشنه بلند باشد، می توانید یک تخت باله شیک و سازگار با لباس عروس خود انتخاب کنید. کسانی که کفش عروس تخت را ترجیح می دهند بدون شک کل روز و عروسی را بسیار راحت و راحت می گذرانند.

مدل های کفش مناسب برای مدل های لباس عروس قدیمی


لباس‌های عروس قدیمی، مدل‌های بسیار رمانتیک و شیک با دامن‌های روکش دار هستند که بیشتر با پارچه‌های توری و جزئیات مروارید مانند طراحی شده‌اند. اگر لباس عروسی به سبک وینتیج انتخاب کرده‌اید و می‌پرسید که کفش‌های عروسی چگونه باید باشند، مطمئن شوید که کفش‌هایتان به سبکی باشد که فضای گذشته را منعکس کند. کفش عروسی که با همان ظرافت هماهنگ با لباس عروس خود انتخاب خواهید کرد، ظرافت شما را کامل خواهد کرد. می توانید کفش عروس وینتیج را در رنگ های کرم عاجی با ریزه کاری های توری انتخاب کنید که به دور از اغراق با لباس عروس شما با جزئیات ریز و منعکس کننده حال و هوای آن دوره سازگاری دارد.

 

انتخاب کفش با توجه به محل برگزاری عروسی


عروسی های باغ همیشه در میان عروسی های واقع در فضای باز که بیشتر در تابستان برگزار می شود بسیار محبوب بوده است. برای عروسی‌هایی که در فضای سبز و باغی برگزار می‌شوند، توصیه می‌کنیم کفش‌هایی را انتخاب کنید که با لباس عروس شما سازگار باشد، جزئیات عاشقانه و به همان اندازه راحت باشد. انتخاب کفش عروس با پاشنه های گوه ای یا پاشنه های ضخیم که به شما امکان می دهد راحت در مناطق چمن راه بروید، درست است. کفش عروس پاشنه نازک ممکن است در زمین گیر کند و راه رفتن را برای شما سخت کند. کفش عروس مورد علاقه عروس خانم هایی که در باغ برگذار می کنند ممکن است بدون پاشنه باشد و کفش عروس در رنگ های سازگار با استایل بسیار شیک  خواهد بود.

کدام کفش را باید برای عروسی های ساحلی ترجیح داد؟


عروسی های ساحلی و ساحلی یکی از رمانتیک ترین کانسپت های عروسی دوران اخیر است. معمولاً در عروسی‌های ساحلی، لباس‌های عروس بوهمیایی ترجیح داده می‌شوند که به بهترین شکل سبک بوهمی را منعکس می‌کنند. می توانید صندل هایی با جزئیات سنگ، گل یا پر انتخاب کنید که با لباس عروس و کانسپت عروسی شما همخوانی داشته باشد و راه رفتن روی شن ها را برای شما آسان کند. کفش عروس با جزئیات پر زرق و برق یا پاپیونی نیز می تواند انتخاب خوبی باشد. اگر پاشنه کم را ترجیح می دهید، به شما توصیه می کنیم کفش عروس پاشنه کوتاه و راحت را انتخاب کنید.

چه نوع کفشی را باید در مکان های سرپوشیده مانند اتاق نشیمن، کاخ و عمارت ترجیح داد؟


عروسی هایی که در مکان های تاریخی برگزار می شوند از دیدنی ترین عروسی ها هستند. انتخاب لباس عروس مانند محل برگزاری مراسم پر زرق و برق است. مدل های بیشتر پرنسسی یا A-cut ترجیح داده می شود. انتخاب کفش عروس برای عروسی در کاخ می تواند تا حد امکان پر زرق و برق باشد. می توانید یک کفش پاشنه بلند براق انتخاب کنید یا می توانید کفشی با بند نازک با سنگ های براق انتخاب کنید.

کفش عروس یدکی چگونه باید باشد؟


کفش عروسی که انتخاب می کنید و با مفهوم عروسی، محل برگزاری و لباس عروسی شما سازگار است، ممکن است در تمام طول روز پاهای شما را حتی اگر راحت باشد، آزار دهد. توصیه ما به همه عروس‌های آینده، از جمله آنهایی که کفش‌های عروس پنجه بسته، کفش‌های رکابی پاشنه نازک یا کفش عروس پاشنه‌دار می‌پوشند، این است که برای ساعات آخر عروسی کفش‌های راحت‌تری را انتخاب کنند. کفش های کتانی زیر لباس عروس انتخابی بسیار راحت خواهد بود. اگر شما هم جزو کسانی هستید که فکر می کنید کفش های کتانی را نمی توان زیر لباس عروس پوشید، مطمئن باشید که ممکن است از مدل های کفش کتانی بسیار شیک در طرح های مختلف خوشتان بیاید. با توجه به مفهوم عروسی، شما می توانید کفش عروس یدکی را به عنوان کفش عروس بالرین انتخاب کنید.


حس لذتی که کفش های پاشنه بلند به خانم ها می دهد می تواند منجر به تصمیم گیری های اشتباه در مورد انتخاب کفش های روز عروسی شود. انتخاب کفش های اذیت کننده صرفا برای زیبایی از جمله نگرانی عروسها است برای رفع این وضعیت توصیه می کنیم کفش ها را حداقل یک هفته قبل از روز عروسی خریداری کنید و تا روز عروسی هر روز حداقل یک ساعت بپوشید. بنابراین، شما می توانید روز بسیار راحت تری را سپری کنید و بدون از دست دادن لذت خود، سرگرمی نامحدودی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید